Merhabalar!

İsmim Kerem Parlakgümüş. Bu web sitesini açmamın sebebi 4 farklı projemi sizlerle paylaşmak istemem. Bu projeler şu şekilde.

Her ayın ilk cuması ilgi duyduğum bir okuma kitabının özetini veya notlarını yazılı, audiobook, video formatında sizlerle paylaşmak. Özetini sunacağım kitaplar psikoloji, üretkenlik, kişisel gelişim, bilim hakkında. Daha da ayrıntılı olmak gerekirse: uyku, evrim & evrimsel biyoloji, zaman yönetimi, özgürlük, pozitif psikoloji, sürdürülebilir yaşam, meditasyon, karar vermek, mutluluk, erteleme, dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu, para yönetimi, aktivizm, astronomi, biyoloji, şiddetsiz iletişim özetini sunacağım kitapların konularından bazıları.

Her ayın ikinci cuması söylemeyi sevdiğim ingilizce şarkıları coverlarayak sizlere sunacağım. Bu şarkılar ev stüdyomda kayıt edilip, amatör bir video kliple sizlerle sunulacak.

Her ayın üçüncü cuması Coursera, Udemy, lynda.com, Khan Academy gibi online ders alınan mecralardan ilgimi çeken bir ders alıp, bu dersin özet notlarını yazılı, audiobook, video formatında sizlerle paylaşacağım.

Her ayın dördüncü cuması ise ileride Spotify’da çıkartmak istediğim 13 şarkılık müzik albümüm için çalışmalar yapacağım. Bestelerimden bazılarının isimleri: Sensizlik, Hayat, Tam 5 Gün, Seni Seviyorum.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *